O mnie

Moje zdjęcie w pracy

Dyplomowanym refleksologiem stóp, twarzy i głowy jestem od 2012 r. Poprzez pracę na stopach, twarzy i głowie staram się niwelować skutki stresu, którego doświadczamy idąc przez życie.

W latach 2009-10 przeszłam chorobę nowotworową, ziarnicę złośliwą. Zetknięcie z trudnym leczeniem pozwoliło mi zatrzymać czas w miejscu i zrozumieć, jakie spustoszenie w moim organizmie czynił stres i pogoń za jutrem. Z własnego doświadczenia wiem, jak ważna jest profilaktyka zdrowia na co dzień, czas dla siebie i dbałość o zdrowe emocje.

W zakresie mojej pracy leżą zabiegi o charakterze relaksacyjno-leczniczym, których zadaniem jest tonizacja układu nerwowego, przywracanie stanu równowagi organizmu poprzez pracę na zakończeniach nerwów na stopach, głowie i twarzy.

Refleksologia stóp i masaż tajski stóp relaksują ciało i umysł, a stymulacja receptorów na stopach uaktywnia proces samoleczenia organizmu, stopy stanowią mikrokosmos całego organizmu.

Zabiegi-masaże, które wykonuję na twarzy wprowadzają ciało i umysł w stan głębokiego relaksu, niwelują napięcia, a ponadto wpływają na kondycję twarzy poprzez działanie odżywczo-odmładzające.

Zabiegi wykonuję w gabinecie w salonie kosmetyczno-podologicznym w Pabianicach, w godzinach popołudniowo-wieczornych. Zapraszam na chwile zdrowego relaksu, spotkania z samym sobą przy relaksującej muzyce i aromaterapii.

Certyfikaty

Certyfikat refleksologii stóp Certyfikat refleksologii głowy i twarzy certyfikat DRE certyfikat masaż poliwagalny certyfikat tajski masaż stóp certyfikat Kobido certyfikat Hadado